محصولات

زودگیر شاتکریت مایع

BDBshotcrete.la مایعی با عملکرد زودگیری بالا که برای کاربردهای مهندسی در کسب مقاومت بالا در سنین اولیه است. محصولی تک جزیی که ویژگی های زودگیری آن با توجه به شرایط کارگاهی و دمای محیط بهینه سازی می شود.

ضدیخ بدون کلراید

محصول BDBfr.lnc محصولی تک جزیی، مایع و فاقد کلراید برای تسریع در فرایند هیدراتاسیون سیمان طراحی شده است. BDBfr.lnc با بهبود خصوصیات بتن در حالت پلاستیک و سخت شده موجب تسریع در سخت شدگی و مقاومت بتن در سنین اولیه و نهایی می شود.

گروت پایه سیمانی آماده

محصول BDBgrout تک جزیی، آماده مصرف، برپایه سیمان و سنگدانه های سیلیس است. با بکارگیری پلیمرها آب آمورد نیازکاهش و مقاومت افزایش می یابد. کنترل انقباض ماتریس خمیری، با دانه بندی بهینه سنگدانه ها و استفاده از ضد انقباض ها (shrinkage-compensate) کنترل شده است.

ملاتی

محصولی دارای سنگدانه های فلزی فروسیلیکون (بدون زنگ زدگی) است. BDBQuartz H.P گزینه مناسبی برای کف سازی های صنعتی مقاوم در برابر سایش و ضربه است. سنگدانه های موجود در این محصول غالبا از جنس سیلیس درجه یک (کوارتز) است.

هوازا

محصولی تک جزیی و آماده مصرف است. فرمولاسیون این محصول به نحوی است که حباب هوای هم اندازه و با توزیع یکسان در ماتریس خمیری (سیمان و آب) تولید می کند.

پلاستر گچی

محصولی تک جزیی و آماده مصرف که تنها نیازمند افزودن آب است. BDB.g plaster برپایه گچ و ترکیبی از مصالح و پودرهای معدنی، پلیمرهای پودری و الیاف های خاص است.